Radio Albana - Online nga Kumanova

Mundėsia qė tė bėheni pjesė nė emisionet tona drejt pėr sė drejti qė tė uroni dhe tėrshėndetni tė gjithė tė afėrmit tuaj qė gjenden nė mėrgat apo nė vendlindje, qė tė dėgjohet edhe zėri juaj nė familjen tuaj kėtu nė vendlindje nė valet tona, qė familja tė ndiej emocionet qė shfaqen nė valet tona kėtė e mundėson dhe nė fakt e realizon Radio Albana me emisionet pėr mėrgimtar qė do ti keni ēdo tė shtunė live drejtėpėrsėdrejti nė Internet dhe nė aparatet e Radios kėtė e ralizon Radio Albana me stafin punonjės nė Internet,pranadaj vazhdo tė jen anėtar i kėsaj faqe qė tė ndiesh vetėn pran mesin familjar dėgjo Radio Albana tė zgjat jeta. Ju falemnderit.

Telefonat ku mundeni tė lajmėrohuni...
Telefon fiks : +389 31 427726
Gjithcka e bukur nė emisionet tona - Me ne ndiheni si mė afėr familjes suaj.

Lidhje ne Chat Online vetem ne publik
Radio Albana

Ju lutemi prisni deri sa te startoj automatik radio albana
AlbaSoft Computers - Kumanove.
Welcome to Radio Albana
Radio Albana . s5 . com
Zėri i ėmbėl nga trojet shqiptare

Online User:28955

Mesazhe online nė Radio
Telefonat per Emisione
+389 31 427 726
Pėrshendetje online
Urimet online